Audio nahrávky

akt DOTAZY Marcelce a Romkovi je možné zasílat na mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Otázky a odpovědi budou v pravidelných intervalech nahrány na diktafon a uloženy v odkazu Audio nahrávky 2021 (níže).
V záložce „Aktuálně“ (zde na webu) i na Facebooku ve skupině „Romek a Marcelka z hor – Videa“ vás na tuto skutečnost vždy včas upozorníme.
Pokud to budete cítit, můžete přispět libovolnou finanční částkou na účet:
pro ČR: 2501232335/2010
pro SR: SK9283300000002801232337
Děkujeme všem posluchačům za zaslané finanční příspěvky. :-)

akt AUDIO NAHRÁVKY ze setkání s Marcelkou a Romkem včetně nahrávek z chaloupky, na kterých najdete odpovědi na vaše dotazy zaslané mailem, jsou uloženy v odkazech níže:

akt ZKRÁCENÉ verze audio nahrávek ze setkání s Marcelkou a Romkem, které zpracoval Honza Kolář, najdete na uložišti MEGA – ZDE.
Tento seznam je průběžně doplňován. Děkujeme.

akt POZNÁMKA
Aby se nahrávky z MEGA  daly bez problému přehrát, je potřeba si je stáhnout.
Je však nutné stahovat nahrávky jednotlivě (zkoušeli jsme stáhnout i 7 nahrávek najednou a bylo to bez problémů).
Nedoporučujeme stahovat si všechny nahrávky najednou formou ZIPu, může vám to nabídnout poplatek za stahování velkého množství dat, avšak když toto ignorujete a zahájíte stahování kliknutím na políčko CONTINUE DOWNLOAD, nahrávání se zahájí, ale není zaručeno, že se vám stáhne všechno tj. že po stažení určitého množství dat se stahování nepřeruší.

 akt V případě, že nastane se stahováním nahrávek problém, můžete napsat na správu stránek: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.