Audio nahrávky

akt DOTAZY Marcelce a Romkovi je možné zasílat na mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Otázky a odpovědi budou v pravidelných intervalech nahrány na diktafon a uloženy v odkazu Audio nahrávky 2023 (níže).
V záložce „Aktuálně“ (zde na webu) vás na tuto skutečnost vždy včas upozorníme.
Pokud to budete cítit, můžete přispět libovolnou finanční částkou na účet:
pro ČR: 2501232335/2010
pro SR: SK9283300000002801232337
Děkujeme všem posluchačům za zaslané finanční příspěvky. :-)

akt AUDIO NAHRÁVKY ze setkání s Marcelkou a Romkem včetně nahrávek z chaloupky, na kterých najdete odpovědi na vaše dotazy zaslané mailem, jsou uloženy v odkazech níže:

Rádi bychom vás upozornili na to, že některé informace, které uslyšíte v nahrávkách staršího data, se můžou lišit od informací ze současné doby. Důvodem je to, že zpočátku se informace podávaly jemněji... aby se mysl pro ně otevřela... aby to mysl dávala... postupně se informace sdělují příměji.

akt ZKRÁCENÉ AUDIO NAHRÁVKY ze setkání s Marcelkou a Romkem, které zpracoval Honza Kolář, najdete na uložišti MEGA – ZDE.
Tyto kratší nahrávky je možné po rozkliknutí rovnou přehrát.
Pokud se to nezdaří, bude potřeba si je nejprve stáhnout.
(Pozn. nedoporučujeme stahovat všechny nahrávky najednou formou ZIPu, může vám to nabídnout poplatek za stahování velkého množství dat, avšak když toto ignorujete a zahájíte stahování kliknutím na políčko CONTINUE DOWNLOAD, nahrávání se zahájí, ale není zaručeno, že se vám stáhne všechno tj. že po stažení určitého množství dat se stahování nepřeruší.)
Tento seznam je průběžně doplňován. Děkujeme.

akt V případě, že nastane se stahováním nahrávek problém, můžete napsat na správu stránek: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.