Audio nahrávky

akt DOTAZY Marcelce a Romkovi je možné zasílat na mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Otázky a odpovědi budou v pravidelných intervalech nahrány na diktafon a uloženy v odkazech níže.
V záložce Aktuálně vás na tuto skutečnost vždy včas upozorníme.

akt AUDIO NAHRÁVKY ze setkání s Marcelkou a Romkem včetně nahrávek z chaloupky, na kterých najdete odpovědi na vaše dotazy zaslané mailem, jsou uloženy v odkazech níže:

Rádi bychom vás upozornili na to, že některé informace, které uslyšíte v nahrávkách staršího data, se můžou lišit od informací ze současné doby. Důvodem je to, že zpočátku se informace podávaly jemněji... aby se mysl pro ně otevřela... aby to mysl dávala... postupně se informace sdělují příměji.

Výši finančního příspěvku za tyto nahrávky určujete sami.
Přispěvky posílejte na účet:
pro ČR: 2501232335/2010
pro SR: SK9283300000002801232337
Děkujeme všem posluchačům za zaslané finanční příspěvky. :-)

akt NOVÉ: Nahrávky ze setkání s Marcelkou a Romkem, od roku 2015 až doteď, včetně nahrávek z chaloupky, najdete nově také na SPOTIFYZDE.


akt ZKRÁCENÉ AUDIO NAHRÁVKY ze setkání s Marcelkou a Romkem jsou uloženy v odkazech níže a jsou průběžně doplňovány. Tyto nahrávky nejsou řazeny chronologicky.
Za toto zpracování velmi děkujeme Honzovi Kolářovi.

akt V případě, že nastane se stahováním nahrávek problém, můžete napsat na správu stránek: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.