Knihy


akt-30-06-2017-obalkaKniha napsaná rukou Marcelky z hor:
Z ILUZE DO SKUTEČNOSTI (rok vydání 2020)

KDE KOUPIT
* objednat tuto knihu pro Českou i Slovenskou republiku můžete zde na webu
* dále tuto knihu můžete zakoupit v knihkupectvích nebo na jejich e-shopech (v ČR v knihkupectví Hledající, Čtyři směry a Ritual, na Slovensku na e-shopu knihkupectví Panta Rhei)
* na Slovensku v Čajovně Jasmínka
(Kontakty na knihkupectví a čajovnu najdete níže.)

 

 


akt-30-06-2017-obalkaKniha, napsaná rukou Marcelky z hor:
PROMLUVY NIKOHO PROTKANÉ PŘÍBĚHY PŘÁTEL MARCELKY A ROMKA (rok vydání 2017)

KDE KOUPIT
* objednat tuto knihu pro Českou i Slovenskou republiku můžete zde na webu
* dále tuto knihu můžete zakoupit v knihkupectvích nebo na jejich e-shopech (v ČR v knihkupectví Hledající, Čtyři směry a Ritual - v knihkupectví Ambra je kniha jen na prodejně)
* na Slovensku v Čajovně Jasmínka
(Kontakty na knihkupectví a čajovnu najdete níže.)
Knihy napsané rukou Marcelky z hor je možno zakoupit:

 ***
O Marcelce z hor byly sepsány tři knihy: Marcelka z hor, Marcelka z hor 2 a Marcelka z hor 3.
Novinářka Věra Keilová je sepsala z rozhovorů vedených s Marcelkou a jejím manželem Romkem při svých návštěvách v chaloupce, z otázek, které zazněly na setkáních s Marcelkou a Romkem v Čechách a na Slovensku a také ze zvukových nahrávek z těchto setkání.

akt Marcelka z hor 3

akt-28-3-2016-MZH3Z otázek, které zazněly na seminářích a setkáních s Marcelkou a jejím manželem Romkem v průběhu dalšího roku, vznikla kniha, v níž se opět zabýváme tématikou našich partnerských vztahů a vztahů mezi rodiči a dětmi. Dále se zde věnujeme sportu, stravování, péči o tělo, současnému dění ve světě a samozřejmě také fungování naší mysli a tak zvaným elementálním neboli astrálním bytostem.

 

 

 

 

 

akt Marcelka z hor 2

aktualita-22-1-2015Pokračování prvního dílu, které vyšlo v lednu 2015, přináší odpovědi na další otázky související s mystériem života a také se zde objevují témata zcela nová. Týkají se například hojnosti, financí, politiky, ale i smrti a výkladu jinotajů z Bible. Marcelka přitom čtenáře opět vede k poznání sebe sama jako kapičky čirého Vědomí, jež při poznání Pravdy a tak zvaném probuzení splyne s oceánem.

 

 

 

 

akt Marcelka z hor

mzh obalkaTato kniha vznikla z rozhovorů vedených s Marcelkou v průběhu jednoho roku na nejrůznější témata. Mimo jiné se v ní dočtete o tom, jak z duchovního hlediska přistupovat k našim vztahům s druhými lidmi včetně našich partnerů, jak se chovat k dětem a také jak přistupovat ke svému zdraví. Podstatnou část tvoří i vylíčení Marcelčina života a její cesty k Pravdě.

 

 

 

Knihy Marcelka z hor, Marcelka z hor 2 a Marcelka z hor 3 je možno zakoupit na e-shopu, který byl přesměrován zde.