Knihy


akt-30-06-2017-obalkaNová kniha psaná rukou Marcelky s názvem Z iluze do Skutečnosti je na světě.

Kniha bude k dispozici na všech setkáních a do doby než se budeme moci sejít, vám nabízíme možnost jejího objednání zde na webu.

Cena knihy je 200 Kč nebo 8 € (v případě zakoupení na setkání).

Knihu „Z iluze do Skutečnosti“ i knihu „Promluvy NIKOHO“ je možno zakoupit také na eshopech u prodejců (Hledající, Čtyři směry a Ritual):

ČESKÁ REPUBLIKA - prodejci (u nichž jsou k dispozici obě knihy psané rukou Marcelky)
**knihkupectví Hledající, Praha 6, Za Pohořelcem 12
**knihkupectví Čtyři směry, Frýdek-Místek, Farní 18
**prodejna Ritual, Brno, Vachova 3
      (kontakty na tato knihkupectví najdete níže).

SLOVENSKO
** Čajovňa Jasmínka (obě knihy), 9. mája 428/2, Turčianské Teplice (email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)


akt-30-06-2017-obalkaKniha, napsaná rukou Marcelky, s názvem
Promluvy NIKOHO protkané příběhy přátel Marcelky a Romka
bude k dispozici na všech setkáních a do doby, než se budeme moci sejít, i tuto knihu lze objednat zde na webu.

Cena 200 Kč nebo 8 € (v případě zakoupení na setkání).


 

Knihy psané rukou Marcelky je možno zakoupit:

 ***
O Marcelce z hor byly sepsány tři knihy: Marcelka z hor, Marcelka z hor 2 a Marcelka z hor 3.
Novinářka Věra Keilová je sepsala z rozhovorů vedených s Marcelkou a jejím manželem Romkem při svých návštěvách v chaloupce, z otázek, které zazněly na setkáních s Marcelkou a Romkem v Čechách a na Slovensku a také ze zvukových nahrávek z těchto setkání.

akt Marcelka z hor 3

akt-28-3-2016-MZH3Z otázek, které zazněly na seminářích a setkáních s Marcelkou a jejím manželem Romkem v průběhu dalšího roku, vznikla kniha, v níž se opět zabýváme tématikou našich partnerských vztahů a vztahů mezi rodiči a dětmi. Dále se zde věnujeme sportu, stravování, péči o tělo, současnému dění ve světě a samozřejmě také fungování naší mysli a tak zvaným elementálním neboli astrálním bytostem.

 

 

 

 

 

akt Marcelka z hor 2

aktualita-22-1-2015Pokračování prvního dílu, které vyšlo v lednu 2015, přináší odpovědi na další otázky související s mystériem života a také se zde objevují témata zcela nová. Týkají se například hojnosti, financí, politiky, ale i smrti a výkladu jinotajů z Bible. Marcelka přitom čtenáře opět vede k poznání sebe sama jako kapičky čirého Vědomí, jež při poznání Pravdy a tak zvaném probuzení splyne s oceánem.

 

 

 

 

akt Marcelka z hor

mzh obalkaTato kniha vznikla z rozhovorů vedených s Marcelkou v průběhu jednoho roku na nejrůznější témata. Mimo jiné se v ní dočtete o tom, jak z duchovního hlediska přistupovat k našim vztahům s druhými lidmi včetně našich partnerů, jak se chovat k dětem a také jak přistupovat ke svému zdraví. Podstatnou část tvoří i vylíčení Marcelčina života a její cesty k Pravdě.

 

 

 

Knihy Marcelka z hor, Marcelka z hor 2 a Marcelka z hor 3 je možno zakoupit na e-shopu, který byl přesměrován zde.