Knihy


akt-30-06-2017-obalkaKniha, napsaná rukou Marcelky, s názvem
Promluvy NIKOHO
protkané příběhy přátel Marcelky a Romka

je k dispozici na všech setkáních.
Cena 200 Kč nebo 8 €.

Vámi napsané příběhy, které jste prožili v průběhu vaší cesty k sobě samému, můžete i nadále předávat Romkovi a Marcelce. Některé z nich budou použity do dalšího dílu této knížečky.


Tuto knížku je možno zakoupit také:

 • v knihkupectví Ambra
  Riegrovo náměstí 914 (hala ČD)
  Hradec Králové,
  tel. (+420) 603 174 510

 • v knihkupectví Čtyři směry
  Farní 18
  Frýdek-Místek,
  tel. (+420) 602 718 736, www.4smery.cz

 • v prodějně RITUAL
  Vachova 3
  Brno
  tel. (+420) 737 737 037

 • v knihkupectví Hledající,
  Za Pohořelcem 12
  Praha 6
  tel. 220 873 250, mobil 776 453 310
  e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., www.hledajici.cz,
  otevřeno: po–pá 10–18h, ve středu do 20 hodin

 • osobní odběr:
  v Praze
  ,
  po domluvě na mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
  ve Frýdku-Místku, po domluvě na mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • na eshopu ZDE

 • Dále je možné využít tabulku na spolujízdu a zkusit se s někým z vašeho okolí dohodnout, jestli by vám knížku z některého setkání nedovezl.

 ***

O Marcelce z hor byly sepsány tři knihy: Marcelka z hor, Marcelka z hor 2 a Marcelka z hor 3.
Novinářka Věra Keilová je sepsala z rozhovorů vedených s Marcelkou a jejím manželem Romkem při svých návštěvách v chaloupce, z otázek, které zazněly na setkáních s Marcelkou a Romkem v Čechách a na Slovensku a také ze zvukových nahrávek z těchto setkání.

akt Marcelka z hor 3

akt-28-3-2016-MZH3Z otázek, které zazněly na seminářích a setkáních s Marcelkou a jejím manželem Romkem v průběhu dalšího roku, vznikla kniha, v níž se opět zabýváme tématikou našich partnerských vztahů a vztahů mezi rodiči a dětmi. Dále se zde věnujeme sportu, stravování, péči o tělo, současnému dění ve světě a samozřejmě také fungování naší mysli a tak zvaným elementálním neboli astrálním bytostem.

 

 

 

 

 

akt Marcelka z hor 2

aktualita-22-1-2015Pokračování prvního dílu, které vyšlo v lednu 2015, přináší odpovědi na další otázky související s mystériem života a také se zde objevují témata zcela nová. Týkají se například hojnosti, financí, politiky, ale i smrti a výkladu jinotajů z Bible. Marcelka přitom čtenáře opět vede k poznání sebe sama jako kapičky čirého Vědomí, jež při poznání Pravdy a tak zvaném probuzení splyne s oceánem.

 

 

 

 

akt Marcelka z hor

mzh obalkaTato kniha vznikla z rozhovorů vedených s Marcelkou v průběhu jednoho roku na nejrůznější témata. Mimo jiné se v ní dočtete o tom, jak z duchovního hlediska přistupovat k našim vztahům s druhými lidmi včetně našich partnerů, jak se chovat k dětem a také jak přistupovat ke svému zdraví. Podstatnou část tvoří i vylíčení Marcelčina života a její cesty k Pravdě.

 

 

  

 


Tyto knihy je možno zakoupit na e-shopu, který byl přesměrován zde.